Lakiery hybrydowe za sklepu Allehybryda wyróżniają się świetną pigmentacją i długą trwałością. Mają także bardzo dużą gamę kolorów i odpowiednią konsystencję, która nie jest ani za gęsta, ani za rzadka.

Lakiery hybrydowe do salonów paznokci i samodzielnego stosowania

W sklepie Allehybryda dostępne są sprawdzone i polecane przez profesjonalistów marki lakierów hybrydowych. Wśród nich znajdziesz produkty takie jak: lakiery hybrydowe Victoria Vynn, lakiery hybrydowe NeoNail, Claresa, lakiery hybrydowe Makear, Palu, Yoshi i F.O.X. Możesz wybrać kolor i odcień lakieru odpowiadający Twojemu nastrojowi, urodzie lub porze roku. W ofercie Allehybrydy wybierzesz spośród: brokatowych, pastelowych, jasnych, neonowych, jak również ciemnych, lakierów hybrydowych.

Użytkowniczki lakierów z Allehybrydy wskazują na wygodę ich stosowania oraz trwałość. Kolory lakierów hybrydowych są intensywne, mają wysoką pigmentację i dobre krycie. Nie kurczą się pod wpływem światła lampy, nie spływają na skórki i nie odpryskują. Posiadają za to pędzelek, który ułatwia aplikację.

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn, NeoNail i innych wysoko ocenianych marek

Lakiery hybrydowe NeoNail przyciągają uwagę opakowaniem oraz idealną konsystencją, która ułatwia aplikację i skraca czas przeznaczony na malowanie paznokci. Ponadto lakier nie zapowietrza się ani nie odpryskuje przedwcześnie. Jasne kolory są delikatne i subtelne, a pomalowane nimi paznokcie zachowują nieskazitelny wygląd przez minimum 14 dni.

Victoria Vynn jest znana jako marka lakierów hybrydowych, które posiadają dobrze wyprofilowany, szeroki i płaski pędzelek. Od innych lakierów wyróżnia je to, że nie podrażniają skóry i nie mają intensywnego zapachu. Bardzo szybko utrwalają się pod wpływem światła lampy i łatwo jest wykonać korektę na paznokciach nimi pomalowanych.

Kompleksowe zaopatrzenie w produkty do malowania paznokci

W kategorii „Manicure i pedicure” sklepu Allehybryda znajdują się, obok lakierów hybrydowych, także lakiery klasyczne marki Victoria Vynn, bazy i topy: NeoNail, Makear, Palu, Victoria Vynn, Claresa, Yoshi, F.O.X.i SŁOWIANKI oraz akrylożele z Victoria Vynn, F.O.X. i Palu, a także produkty do metody akrylowej.

Dla klientek, które przedłużają pytkę paznokcia, jak również potrzebują utwardzenia naturalnej płytki lub jej rekonstrukcji, zapewniamy żele budujące z Victoria Vynn, Makear, Claresa, Palu, Yohi, F.O.X. i SŁOWIANKI.

Pielęgnacja paznokci z Allehybrydą

W sklepie Allehybryda nie może zabraknąć produktów do kompleksowej pielęgnacji paznokci. W kategorii „Płyny i preparaty” klientki znajdą krem i oliwki, cleanery, acetony, odżywki oraz primery przeznaczone do paznokci.