Naturalne dekoracje to nasza pasja, którą dzielimy się od wielu lat. Marka Postwood oferuje szeroki wybór różnego rodzaju ozdób drewnianych, które zaskakują niebanalną formą, oraz prostym, a jednocześnie wyjątkowym stylem wykonania. Jeżeli szukasz unikatowych dekoracji weselnych właśnie tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. 

Klasyczne ozdoby na różne okazje

W ofercie sklepu posiadamy różne rodzaje ozdób w wielu rozmiarach, oraz odmianach. Dekoracje weselne domu i sali weselnej Postwood to idealny pomysł na na wyjątkowe okazje. Dzięki nim można w modny i niecodzienny sposób urozmaicić standardowe ozdoby. Dekoracje z drewna to świetna baza do barwnych girland, baloników czy wstążeczek. Połączenie delikatnych, naturalnych materiałów takich jak drewno, oraz wyrazistych barw innych ozdób weselnych stworzy niebanalne połączenie, które z pewnością zachwyci każdego gościa, oraz młodą parę. Nasze produkty tworzymy z radością i pasją, dlatego każdy z nich jest unikalny i niepowtarzalny.

Jaką dekorację weselną Poswood wybrać?

Wybór jest bardzo duży. Nasz sklep posiada wiele ciekawych, drewnianych dekoracji, dzięki którym uroczystość nabierze niepowtarzalnego charakteru. Praktyczne obręcze na krzesła lub stół z inicjałami pozwolą z łatwością wyznaczyć miejsca dla młodej pary lub gości weselnych. Dzięki wyjątkowo pełnej elegancji zawieszce na ścianę w lustrzanym odbiciu sala weselna będzie wyglądać niesamowicie i magiczne. Klasyczne toppery na tort z drewnianą obręczą oraz imionami to piękna i skromna dekoracja na tort, która pozwoli wprowadzić równowagę estetyczną w zestawieniu z innymi bogatymi, weselnymi dodatkami. Wśród produktów posiadamy także przepiękny stół prezydialny z nazwiskiem młodej pary, który może stać się cudownym zwieńczeniem przyjęcia weselnego.

Co jest dla nas najważniejsze?

Podczas tworzenia naszych ozdób stawiamy na najwyższą jakość wykonania, oraz naturalność. Dekoracje weselne Postwood są wykonane z drewnianych elementów w których z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Na specjalne życzenie klienta są tworzymy również napisy oraz inicjały w drewnianych ozdobach. Jesteśmy w pełni otwarci na propozycje i innowacyjne pomysły, dlatego tworzymy także na specjalne zamówienie. Pomagamy w wyborze najpiękniejszych dekoracji na weselnych na ścianę oraz meble. Zadowolenie klientów jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego stawiamy na unikalność i proste rozwiązania. Poznaj wyjątkowe produkty, które pozwolą Ci najlepiej celebrować Twój wyjątkowy dzień!