Założycielkami marki Bbox są Monique Filer oraz Dannielle Michael. Swój pierwszy produkt wprowadziły one na rynek w 2007 roku i był to przewijak, którego nazwa stała się w późniejszym czasie nazwą samej marki. Firma działa skupiając się na tym, aby jej produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również innowacyjne, umożliwiające zabawę i po prostu „fajne”.

Jakie produkty w swojej ofercie posiada marka Bbox?

Tych produktów już na chwilę obecną jest naprawdę sporo, a wciąż powstają koncepcje na nowe. Bbox produkty, które firma oferuje klientom na ten moment to np. portfel na pieluchy, podróżny śliniak w saszetce, pierwsze sztućce do nauki jedzenia posiadające nietuzinkowe kształty czy też kubki niekapki ze specjalnie obciążonymi słomkami. Oprócz tego są to również miseczki z przyssawkami i łyżeczkami, silikonowe nakładki na szklankę, silikonowe słomki, torby dla mam, lunchboxy, bidony termiczne, bidony tritanowe oraz smycze do bidonów. W tej bardzo bogatej ofercie można znaleźć również inne produkty, a wszystkie one są skierowane do rodziców, którzy chcieliby na co dzień nieco ułatwić swoje życie, jednocześnie zapewniając dzieciom większy komfort.

Każdy z tych produktów jest innowacyjny i dostosowany do potrzeb dzieci, a także zmieniających się potrzeb rodziców. Wszystkie są one również trwałe i dobrze testowane (właśnie przez dzieci), dlatego też sprawdzają się w domach nawet najbardziej wymagających maluchów. Głównym celem każdego z tych artykułów, jest ułatwienie życia. Dzieci mogą dzięki nim uczyć się w odpowiednim tempie samodzielnego jedzenia oraz picia. Korzystanie z praktycznych akcesoriów w tym zakresie niekoniecznie musi przyspieszyć sam proces, ale czyni go przyjemniejszym i bezpieczniejszym. Dla rodziców komfortem jest na pewno to, że jedzenie zostaje w jednym miejscu, dzieci mają ograniczone pole do popisu jeśli chodzi o jego wyrzucanie oraz rozlewanie.

Kategorie produktów marki b.box

Produkty marki dzielą się na cztery podstawowe kategorie: do jedzenia, do picia, do przechowywania oraz akcesoria. Są zatem skupione wokół najbardziej praktycznych produktów, mających niebagatelny wpływ na życie codzienne rodziców oraz dzieci.

Swoją uwagę bez wątpienia warto zwrócić na organizery oraz torby dla mam. Praktyczny organizer na akcesoria dziecięce pozwala zabierać je ze sobą na wyjazdy, ale również łatwo przemieszczać się z nimi w obrębie domu. Torba dla mam umożliwia natomiast zapakowanie ze sobą zawsze wszystkiego tego co niezbędne, co skutkuje wyjazdami bez nerwów i niepotrzebnego stresu. Torby są dość małe i praktyczne. Poza tym również gustowne – pełnią rolę estetycznych torebek na ramię.